Magdalena Capaja jest magistrem fizjoterapii, uczestniczką wielu szkoleń z zakresu skolioz i bólów kręgosłupa.
Specjalizuje się w leczeniu dyskopatii, rwy kulszowej, bólu kręgosłupa spowodowanego przeciążeniami oraz bóle mięśniowe. W swej pracy skupia się na znalezieniu głównej przyczyny dyskomfortu, bólu oraz ograniczeniu ruchomości. W zawodzie pracuje 15 lat, a doświadczenie zdobywałam w różnych ośrodkach i szpitalach. Dodatkowo studiuje pielęgniarstwo.
Jak sama mówi: „Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia i dbania o swoje ciało. Moja złota myśl to: Dziś zadbaj o zdrowie byś nie musiał o nim marzyć, gdy będziesz w niemocy…”.
Oto lista oferowanych masaży:

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż ciała łączący zalety masażu klasycznego i aromaterapii. Działanie uzależnione jest od potrzeb Pacjenta. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym i/lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne efekty stresu. Masaż wykonywany na ciepłym olejku ze 100% naturalnymi olejkami eterycznymi. Fizjoterapeutka i Pacjent dobierają olejki w zależności od nastroju i upodobań Pacjenta. Aromaterapia wykorzystuje dwa podstawowe mechanizmy: działa na zmysł węchu oraz na zdolności wchłaniające skóry. Jest jak balsam dla ciała i duszy, szczególnie polecana jest osobom, które cierpią na bóle głowy, mięśni, choroby skórne, zmęczenie, stres czy bezsenność.

Masaż klasyczny

Jest jedną z najstarszych metod terapeutycznych. Polecany jest w szczególności osobom ze schorzeniami narządu ruchu, wadami postawy, przy osłabieniu mięśni i przy ich wzmożonym napięciu. W zależności od formy – intensywności może być leczniczy, relaksacyjny bądź pobudzający. W praktyce może z niego skorzystać niemal każdy. Przynosi ulgę obolałym i spiętym mięśniom jednocześnie poprawiając samopoczucie.

Masaż borowinowy

Masaż relaksacyjny z użyciem okładów borowinowych wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości czy stawów. Zawiera wiele cennych substancji m in. potas, brom, żelazo, magnez, aminokwasy. Zawarte w borowinie składniki chemiczne i biologiczne, działają przeciwzapalnie, nawilżająco, łagodząco czy też bakteriostatycznie, zwalczają również wolne rodniki. Zabieg z wykorzystaniem borowiny oczyszcza organizm z toksyn i działa odmładzająco.

Masaż całościowy

Trwa 60min. Różnica polega w długości masowania poszczególnych części ciała. Zazwyczaj masażysta poświęca więcej czasu na miejsca najbardziej spięte i przeciążone, bądź te na które Ty sam chciałbyś, żeby zwrócił uwagę. W zależności od preferencji, możemy go wykonywać najpierw w leżeniu na brzuchu a później na plecach albo odwrotnie. Jeśli zdecydujemy się na tą pierwszą opcję, pierwsze będą masowane plecy oraz kark, następnie stopy, łydki oraz tył ud. Potem zostaniecie poproszeni o położenie się na plecach. Na początku masowany będzie przód nóg, następnie obie ręce. Jeśli wyrazisz taką chęć podczas masażu 60 minutowego przed masażem rąk jest możliwość włączenia w masaż, masażu brzucha. Wybieramy do masażu luksusowe olejki o różnych zapachach i właściwościach leczniczych i pielęgnacyjnych.

Cennik masaży

Zabiegi dostępne są w naszym salonie w Chorzowie.

Call Now Button