Peeling chemiczny

Profesjonalny peeling chemiczny

Głównym celem peelingów chemicznych jest usunięcie martwego naskórka. Jednak korzyści możemy osiągnąć o wiele więcej. Dzięki odpowiednio dobranym procedurom zabiegowym oraz preparatów możemy uzyskać całkowity refreshing skóry. Pracujemy nad jej strukturą a dzięki innowacyjności preparatów również nad jej gęstością. Zapraszamy na peeling chemiczny w Chorzowie.

Peeling chemiczny

Czym jest peeling chemiczny?

To bezinwazyjny zabieg z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów chemicznych. Każdy środek cechuje się nieco innymi właściwościami. Zasadniczo jednak chodzi o podstawową pielęgnację skóry. Dobrze przeprowadzony peeling to:

 • wygładzenie skóry,
 • usuwanie martwego naskórka,
 • usuwanie blizn,
 • rozszerzenie porów,
 • usuwanie zanieczyszczeń.
 • likwidacja drobnych przebarwień.

  Po serii zabiegów skóra wygląda zdrowiej i staje się gładsza. Likwidujemy niewielkie zmarszczki oraz rozszerzamy pory. Ponadto za sprawą peelingu oczyszczamy skórę oraz rozjaśniamy przebarwienia. W przypadku większych przebarwień, konieczne może być wykonanie tak zwanych terapii łączonych.

  Czy peeling chemiczny jest bezpieczny?

  Gwarantujemy, że każdy preparat wykorzystywany w naszym gabinecie jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Korzystamy jedynie z najlepszych preparatów, peelingów medycznych. Wszelkie środki medyczne przechodzą bardzo szczegółowe badania przed dopuszczeniem do użytku. Ponadto  przed każdym zabiegiem pacjentki odbywają konsultację ze specjalistą w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań do stosowania poszczególnych preparatów.

  Usuwanie blizn, wygładzenie zmarszczek i usunięcie przebarwień w Chorzowie- najpierw peeling!

  Kiedy pacjentka przychodzi do naszego gabinetu w celu poprawy jakości skóry, niemal zawsze w pierwszej kolejności zalecamy wykonanie peelingu chemicznego. Jest to pewna baza, na której można przeprowadzać dalsze działania. Warunkiem doskonałych efektów zabiegów kosmetologicznych jest wcześniejsze oczyszczenie skóry, zarówno z zanieczyszczeń, jak i z martwego naskórka.

  Peeling chemiczny Chorzów dostosowany do Twoich potrzeb

  Każda skóra jest inna, zatem odmienne są również jej potrzeby. Dlatego zanim przeprowadzimy peeling chemiczny, analizujemy potrzeby danej pacjentki. Dopiero później zalecamy konkretne zabiegi oraz wybieramy odpowiedni peeling chemiczny. Zapraszamy do naszego gabinetu w Chorzowie.

  Call Now Button