Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe, czyli naturalna odnowa skóry

Stymulatory tkankowe to preparaty biostymulujące. Jest to całą grupa substancji, które pobudzają skórę do działań mających na celu poprawę jej jakości. Mowa tutaj między innymi o wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek, które są kluczowe dla jędrności i młodego wyglądu skóry. Zaletą stymulatorów jest wykorzystywanie naturalnych zdolności skóry, a więc brak sztucznego wypełniania. Dzięki temu efekt zabiegu jest bardzo naturalny. Tym samym preparat określany jako stymulator tkankowy działa podobnie jak fala radiowa. Chorzów jest miastem, w którym wykonujemy zabieg z wykorzystaniem rozmaitych stymulatorów. Zapraszamy do naszego gabinetu.

Kiedy zastosować stymulatory tkankowe?

Do stymulatorów zaliczamy rozmaite preparaty, które często wykazują odmienne działanie. Dlatego też bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni preparat, właściwy dla potrzeb danej pacjentki. Celem przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem substancji stymulującej może być poprawa jędrności skóry. Zabieg prowadzi do ogólnej poprawy jakości skóry, jej odmłodzenia oraz zwiększenia blasku. Polecamy zgłoszenie się na zabieg w przypadku wystąpienia:

  • zmarszczek,
  • kurzych łapek,
  • zmniejszonej gęstości skóry,
  • utraty jędrności skóry,
  • przesuszenia,
  • utraty owalu twarzy.

Podobnie jak falę radiową, również stymulatory tkankowe poleca się jako zabieg przeciwstarzeniowy. Niewątpliwie warto przeprowadzić go w przypadku wystąpienia zmarszczek lub innych objawów starzenia się skóry. Jednak dobrym pomysłem jest także działanie profilaktyczne, w celu zapobiegania pogorszeniu jakości skóry.

Fala radiowa

Stymulatory tkankowe Chorzów i ich profesjonalna aplikacja

Jak już wspomnieliśmy, w przypadku stosowania stymulatorów tkankowych kluczowy jest dobór odpowiednich preparatów. W naszym gabinecie pracują profesjonaliści z doświadczeniem, którzy są gwarancją wyboru odpowiednich środków oraz ich profesjonalnej aplikacji. Wykorzystujemy stymulatory tkankowe w Chorzowie, w naszym salonie udzielającym kompleksowego wsparcia kosmetologicznego.

Call Now Button