Zespół La Beauty Studio

Patrycja Hajdas- właścicielka

Nazywam się Patrycja Hajdas, jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyłam również studia podyplomowe z Kosmetologii Estetycznej w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Aktualnie studiuję pielęgniarstwo na Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu.
Edukacja jest dla mnie kluczem do sukcesu w mojej branży.
Kosmetologia od zawsze była i jest moją wielką pasją. Swoje doświadczenie zawodowe zaczęłam budować już podczas studiów magisterskich, był to moment w którym upewniłam się, że właśnie Wam, moim klientkom chcę poświęcić swoje życie zawodowe.

Nieustannie się kształcę po to, aby zapewnić Wam najwyższy standard usług, bazujący na najnowocześniejszych technikach zabiegowych i technologiach.
Niezliczone ilości szkoleń, warsztatów oraz konferencji branżowych pozwalają mi na zapewnienie najwyższej jakości usług. Praca tylko i wyłącznie na certyfikowanych, sprawdzonych produktach oraz szczególna dbałość o higienę w gabinecie gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz zachwycające efekty zabiegowe. W mojej pracy szczególnie sobie cenie naturalne efekty, podkreślanie indywidualnych atutów moich klientek oraz klientów a także ich uśmiech na twarzach po osiągnięciu najlepszych efektów zabiegowych.

Agnieszka Para

Nazywam się Agnieszka Para i ukończyłam studia wyższe na kierunku pielęgniarstwo. Pracuję zawodowo na oddziale pacjentów wentylowanych mechanicznie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe oraz pasjonuję się medycyną estetyczną, z której aktualnie kończę studia podyplomowe.

Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia. Uwielbiam biegać. Pełna energii realizuje swoje marzenia, a niesienie pomocy innym ludziom stawiam ponad wszystko.

Staram się być profesjonalistką we wszystkim co robię i zawsze wkładam w swoją pracę całe serce.

lek. Mateusz Kowal

Lekarz absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Obecnie lekarz rezydent okulistyki w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Ponadto uczestnik licznych warsztatów oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej. Nieustanne dokształcający się zarówno z zakresu okulistyki jak i medycyny estetycznej.

mgr Magdalena Capaja

Magdalena Capaja jest magistrem fizjoterapii, uczestniczką wielu szkoleń z zakresu skolioz i bólów kręgosłupa.
Specjalizuje się w leczeniu dyskopatii, rwy kulszowej, bólu kręgosłupa spowodowanego przeciążeniami oraz bóle mięśniowe. W swej pracy skupia się na znalezieniu głównej przyczyny dyskomfortu, bólu oraz ograniczeniu ruchomości. W zawodzie pracuje 15 lat, a doświadczenie zdobywałam w różnych ośrodkach i szpitalach. Dodatkowo studiuje pielęgniarstwo.
Jak sama mówi: „Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia i dbania o swoje ciało. Moja złota myśl to: Dziś zadbaj o zdrowie byś nie musiał o nim marzyć, gdy będziesz w niemocy…”.

Call Now Button