Powiększanie ust

Kwas hialuronowy jako sposób na młodą skórę i piękne usta

Aplikacja kwasu hialuronowego to jedna z najczęściej wykonywanych czynności w każdym gabinecie medycyny estetycznej. Wynika to z doskonałych właściwości kwasu, ale także z wszechstronności zastosowania. Powiększanie ust, lifting owalu twarzy czy wolumetria to tylko niektóre z możliwych opcji. Jednak czym właściwie jest kwas hialuronowy, wykorzystywany do modelowania ust czy wypełniania zmarszczek? Jakie znajduje zastosowanie w naszym gabinecie?

lifting owalu twarzy

Czym jest kwas hialuronowy?

Mowa o związku organicznym, który naturalnie występuje w dużych ilościach w ciele człowieka. Między innymi znajduje się w skórze, gdzie odpowiada przede wszystkim za wiązanie wody. Kwas hialuronowy gwarantuje za jędrność i gładkość skóry. W młodym organizmie jest go dużo, jednak z czasem zaczyna zanikać. W konsekwencji pojawiają się oznaki starzenia skóry. Całe szczęście możliwe jest modelowanie owalu twarzy oraz usuwanie innych niepożądanych objawów starzejącej się skóry poprzez podanie kwasu hialuronowego.

Warto podkreślić, że kwas hialuronowy to substancja bezpieczna dla zdrowia człowieka. W końcu występuje w organizmie w sposób naturalny. Należy jednak odpowiednio ją zaaplikować oraz wziąć pod uwagę ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Powiększanie ust Chorzów w gabinecie La Beauty Studio odbywa się z wykorzystaniem kwasu hialuronowy usieciowionego. Podobnie w przypadku wszystkich innych zabiegów, w których korzystamy z tego związku organicznego.

Powiększanie ust, wolumetria i inne zastosowania kwasu hialuronowego

Możliwych zastosowań kwasu hialuronowego jest wiele. Do najczęstszych należą:

 • modelowanie ust,
 • modelowanie owalu twarzy,
 • odmładzanie obszaru pod oczami,
 • usuwanie zmarszczek,
 • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych.
  modelowanie ust

  Modelowanie ust

  Oferujemy powiększanie ust, choć w rzeczywistości w naszym wykonaniu zabieg ten jest zdecydowanie czymś więcej. Wykonujemy kompletne modelowanie ust. Poprawiamy kontury, aby usta były nie tylko większe, ale też przybrały bardziej symetryczny kształt. Podczas zabiegu wyciągamy czerwień wargową. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uda się uniknąć efektu tak zwanego dziubka.

  Modelowanie owalu twarzy, czyli wolumetria

  Częstym zastosowaniem kwasu hialuronowego jest modelowanie owalu twarzy. Zabieg określa się również jako wolumetria. Starzejąca się skóra zaczyna opadać, traci objętość, kontury są coraz mniej wyraźnie zarysowane. Wszystko to jednak można odwrócić, poprzez modelowanie owalu twarzy. Chorzów jest miastem, w którym znajduje się nasz gabinet, a w nim aplikujemy kwas hialuronowy w celu podniesienia policzków, przywrócenia konturów i objętości. Jednak wolumetria w naszym wykonaniu to także lifting owalu twarzy poprzez ujędrnienie skóry. 

  Usuwanie zmarszczek

  Aplikacja kwasu w zmarszczki prowadzi do jej wypełnienia. Dochodzi do wyrównania struktury skóry, przez co zmarszczka staje się niewidoczna. Zabieg stosuje się w przypadku nawet najgłębszych zmarszczek, z którymi kwas hialuronowy radzi sobie doskonale.

  Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

  Bruzdy nosowo-wargowe to bardzo częsty objaw starzenia się skóry. Niestety pojawiają się one dość wcześnie, bo nawet krótko po 30. roku życia. Z czasem stają się coraz głębsze i mniej estetyczne. Kwas hialuronowy w ilości od 0.5 do 1 ml skutecznie radzi sobie z tym problemem, wypełniając bruzdy.

  Profesjonalne powiększanie ust Katowice/Chorzów

  Oferujemy fachowe powiększanie ust. Katowice czy Chorzów – jesteśmy w zasięgu mieszkańców obu tych miejscowości. Profesjonalizm naszych specjalistów sprawia, że zabieg jest niemal bezbolesny. Natomiast po jego wykonaniu może być odczuwalne lekkie pieczenie. Ponadto dosyć często pojawia się zaczerwienienie w okolicy podania kwasu hialuronowego. Jednak objawy te ustępują szybko, bo już po kilku dniach. Specjalistyczna wiedza fachowca jest również niezbędna na etapie kwalifikacji do zabiegu. Czy to modelowanie owalu twarzy czy powiększanie ust, przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad z pacjentką, aby wyeliminować ewentualne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia.

  labeautystudio Chorzow
  Call Now Button