Profhilo

Profhilo – zwiększona dawka kwasu hialuronowego

Profhilo to bardzo innowacyjny zabieg, który w ostatnich latach znacząco zyskuje na popularności. Powszechnie stosuje się go dopiero od 2015 roku, jednak zabieg ten zdążył już zyskać duże grono zwolenniczek. Interesuje Cię Profhilo Chorzów? Zatem zgłoś się do naszego gabinetu, w którym przeprowadzimy zabieg w sposób bezpieczny i profesjonalny.

profhilo Chorzów

Profhilo jako sposób na poprawę jakości skóry

Warto pokrótce wyjaśnić, czym jest Profhilo, choć dzisiaj mało kto nie słyszał o tym preparacie i wykonywanym z jego użyciem zabiegu. Otóż Profhilo to tak zwana molekuła młodości. Preparat zawiera bardzo wysokie stężenie kwasu hialuronowego. Środek ten umożliwia szybki i skuteczny remodeling tkanek. Jego nieocenioną zaletą jest działanie zarówno w warstwie podskórnej, jak i w samej skórze. Molekuła przywraca skórę do stanu sprzed wystąpienia uszkodzeń i pojawienia się oznak starzenia.

Zabieg profhilo w Chorzowie wykonujemy w celu:

 • ujędrnienia wiotkiej skóry,
 • wygładzenia zmarszczek,
 • przywrócenia owalu twarzy.

   

  Profhilo to preparat, który wstrzykujemy w skórę. Wykorzystujemy technikę iniekcyjną BAP. Jest to nowoczesny sposób aplikacji preparatów kosmetologicznych, wymagający wykonania nie więcej niż 10 nakłuć. Tym samym zabieg jest stosunkowo prosty, szybki i komfortowy. Dla uzyskania maksymalnych efektów zaleca się wykonanie zabiegu dwukrotnie w przeciągu 4 tygodni.

  Warto podkreślić, że pomimo relatywnej nowości Profhilo, preparat jest już bardzo dobrze przebadany. Dostępnych jest wiele publikacji naukowych, potwierdzających skuteczność tego środka oraz jego bezpieczeństwo dla pacjentek.

  profhilo Katowice

  Profhilo – zaufaj profesjonalistom

  Nasz zespół pracujący w chorzowskim gabinecie to specjaliści, którzy doskonale znają specyfikę preparatu Profhilo. Katowice i Chorzów – jeśli mieszkasz w którymś z tych miast lub w okolicy, zapraszamy do naszego gabinetu. Choć preparat jest bezpieczny dla zdrowia pacjentek, istnieją pewne przeciwwskazania do jego stosowania. Dlatego przed jego wykonaniem niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu z pacjentką. Specjalista ma za zadanie określić, czy w danym przypadku Profhilo nie stanowi zagrożenia, dopiero po tym możliwe jest podjęcie działań.

  Call Now Button